Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Вересень » 7 » ВИБОРИ — 2015
23:21
ВИБОРИ — 2015

На 25 жовтня 2015 року Верховною Радою України призначено чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо жителів району уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації за адресою: Заставнівська районна державна адміністрація, вул.В.Чорновола, 6, каб. 32 (2-й поверх).
При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища — ще й документ, що підтверджує ці зміни.
Прийом громадян здійснюється щоденно (понеділок-п’ятниця) з 8.30 до 17.30 год. Обідня перерва: 13.00-14.00 год.
Особливо це стосується виборців:
громадян, які досягли 18-річчя, проте були відсутні в списках;
колишніх військовослужбовців строкової служби;
громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;
громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС;
громадян, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.
Для зручності виборців службою розпорядника Реєстру виборців розроблено програмний ресурс «Особистий кабінет виборця». Для того, щоб перевірити свої персональні дані, необхідно зайти на офіційний сайт за посиланням www.drv.gov.ua, зайти на вкладку «Особистий кабінет виборця», зареєструватись, внести свої персональні дані і відправити запит, через певний час ви отримаєте інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців.

 

Переглядів: 94 | Рейтинг: 0.0/0